مربای پرتقال

 مربای پرتقال یکی از مرباهای پر طرفدار و خوش طعم  است. پرتقال یکی از میوه های خوشمزه و پرطرفدار است که علاوه بر اینکه خود دارای خاصیت های فراوانی می باشد ،پوست این میوه هم خاصیت هایی به همراه دارد.
این میوه پاییزی در زمینه های مختلف درمانی به شما کمک خواهد کرد. برای حفظ زیبایی پوست، کاهش کلسترول بد خون، مقابله با بیماری‌های قلبی-عروقی، پیشگیری از چاقی ، مقابله با سرطان کولون و تقویت بینایی موثر است. خواص پرتقال در تصفیه ی خون و بسیاری از بیماری ها مفید است.

پرتقال یکی از پرطرفدارترین میوه های زمستانی است که اغلب برای درمان سرما خوردگی، این میوه را پیشنهاد می کنند.یکی از بهترین روشها برای جلوگیری از سرطان معده ، مصرف پرتقال است. ویتامینC یکی از عوامل مهم مهارکننده سرطان است که پرتقال منبع این ویتامین محسوب می شود. 

وزن : ۴% ± ۲۷۰ گرم
ترکیبات :  شکر، پرتقال ،پکتین، اسید سیتریک خوراکی، آب

 درباره ی ما

شرکت سرمایه گذاری آتیه پردیسان ایرانیان فعالیت خود را در زمینه ی مواد غذایی با برند گست از سال ۱۳۹۵ آغاز نموده و در سال ۱۳۹۸ توانسته با بهره گیری از نیروهای متخصص تولید را به مرحله ی بهره برداری برساند.تنوع تولیدات در شروع کار محدود به هفت نوع محصول تولید شده می باشد که در میان آن ها مربای پرتقال برای اولین بار در ایران تولید شده است.

 اطلاعات تماس

آدرس دفتر مرکزی:
اصفهان-خیابان مصلی-کوچه ۱۶(واله اصفهانی) روبروی تکیه میرفندرسکی-پلاک ۱۳

تلفن تماس:
۰۳۱۳۷۱۲۷

ایمیل:
info@bestguest.ir

  فهرست ها

خانه
محصولات
همکاری با ما
درباره ی ما
تماس با ما

Copyright © ۲۰۱۹ Guest All rights reserved. Designed & Developed by Aytak